Informace o nás

Naši první AFRU -německého pinče jsme pořídili v roce 1995. Byla dárkem k narozeninám,tak jsem ji přivezla domů, i když mě na první pohled nijak nenadchla.Ale pořád dál jsem zjištovala, jaké je to báječné plemeno. Byla s námi téměř 15 let. Štěnátka nikdy neměla a k stáru pak přišly zdravotní problémy, které jsem přisuzovala právě tomu. Zoufalství z jejího odchodu jsem vyléčila novým pejsánkem a jak jinak-zase pinčem.A to je ona-moje zlatíčko, holčička, miláček...

California's Afra Star of Elune (PL)

Ta mít štěnátka bude - a když už, tak se vší parádou. Chovnou stanici s názvem IZZIS  jsem založila v srpnu 2011 a až přijde čas-budou dětičky. Ženicha už máme, fajnového fešáka EBONITA od ČTYŘ BŘÍZ. Mám trochu obavy, ale když jsem celý život zvládala drobotinu lidskou, tak tu psí snad zvládnu taky.     Prostoru, času i lásky k těm psím packám mám spoustu. Tahle psí láska by měla proběhnout v lednu 2012.                                                                   

Zazvoní mi telefon a paní se ptá,jestli ještě existujeme ? Pravda-stydím se ,už jsem dávno nic nepřidala . Dávám na FCB,ale to evidentně nestačí.

Takže ANO . CHS IZZIS žije a co víc na jaře 2018 plánujeme štěňátka!

Maminkou bude KATARINA FREYR NEIT ,která se narodila 8.6.2016 v dalekém Kaliningradu

otcem náš odchov BAMM NOIRE IZZIS...výstavně úspěšný kluk ,s báječnou povahou ,Výška 52 cm váha 21 kg,DKK 0/0 

Katynka už vyrostla,je z ní krásná holka -výška 49 cm,váha 18 kg, DKK 0/0